kwiecien.jpg

Data aukcji: 25 kwietnia 2022r., godz. 20:30

Licytacja odbywa się na portalu OneBid

ZLECENIA PRZYJMUJEMY

pod numerem tel.: +48 534 491 999
a także pod adresem email: info@kwadratart.pl

1 Wojnowski ZLODZIEJE GWIAZD 80X80 olej płótno 1300zł.jpg

Damian Wojnowski

Tytuł: Złodzieje Gwiazd

Technika: olej na płótnie

Wymiary: 80x80cm

cena wywoławcza 1300zł

2 Anna Ewa Kosińska Madame M - 60x70 cm akryl na płotnie 2200zł.JPG

Anna Ewa Kosińska

Tytuł: Madame M

Technika: akryl na płótnie

Wymiary: 60x70cm

cena wywoławcza 2200zł

3 Dariusz Górski Narratio prima 50x70cm praca na kartonie 1000zł.JPG

Dariusz Górski

Tytuł: Narratio prima

Technika: Pastel, olej na kartonie

Wymiary: 50x70cm

cena wywoławcza 1000zł

5.jpg

Karolina Brzezińska

Tytuł: Unreadable silence

Technika: akryl na płótnie

Wymiary: 50x70cm

cena wywoławcza 1100zł

6.jpg

Filip Zbrzeźniak

Tytuł: Smog

Technika: Plakat, limitowany wydruk w nakładzie 50szt

Wymiary: 50x70cm

cena wywoławcza 300zł

7.jpg

Filip Zbrzeźniak

Tytuł: Sąd ostateczny

Wymiary: 50x70cm

cena wywoławcza 300zł

19 Sysło Kariatydy, akryl na płotnie 60x40, 2022 900zł.jpg

Łukasz Sysło

Tytuł: Kariatydy

Technika: akryl na płótnie

Wymiary: 60x40cm

cena wywoławcza 900zł

20220416_121507.jpg

Iwona Sacharz

Tytuł: Madame Art Deco

Technika: akryl na płótnie

Wymiary: 50x60cm

cena wywoławcza 1400zł

41 Zofia Zapolska(zamierające słońce 4, akryl na płótnie,80 x 100cm) 800zł.png

Zofia Zapolska

Tytuł: Zamierające słońce 4

Technika: akryl na płótnie

Wymiary: 100x80cm

cena wywoławcza 800zł

35 Szuryga Maki 60x60cm oprawione olej na płotnie 800zł.jpg

Renata Szuryga

Tytuł: Maki

Technika: olej na płótnie

Wymiary: 60x60cm

cena wywoławcza 800zł

9 Gajowniczek Take me away, obraz na płótnie o wymiarach 140x100cm, akryl, 2022, sygnowany

Gajowniczek Magdalena

Tytuł: Take me away

Technika: akryl na płótnie

Wymiary: 100x140cm

cena wywoławcza 1000zł

15 JoannaKamilaKwiecień BLACK&WHITE GEOMETRIC I wym.70x70 rok powst. 2022 1000zł.jpg

Joanna Kamila Kwiecień

Tytuł: BLACK&WHITE GEOMETRIC I

Technika: akryl na płótnie

Wymiary: 70x70cm

cena wywoławcza 1000zł

16 JoannaKamilaKwiecień BLACK&WHITE GEOMETRIC II wym.70x70 rok powst. 2022 1000zł.jpg

Joanna Kamila Kwiecień

Tytuł: BLACK&WHITE GEOMETRIC II

Technika: akryl na płótnie

Wymiary: 70x70cm

cena wywoławcza 1000zł

23 Szulborska Zatroskana olej na płótnie , 65x90 cm, rok 2022.jpg

Urszula Szulborska

Tytuł: Zatroskana

Technika: olej na płótnie

Wymiary: 65x90cm

cena wywoławcza 1200zł

29 Wawrzynowicz Noname, 50 cm X 70 cm, olej na płótnie 1000zł.jpg

Zofia Wawrzynowicz

Tytuł: No name

Technika: olej na płótnie

Wymiary: 50x70cm

cena wywoławcza 1000zł

26 Irena depko z serii Figura olej na płótnie 70x100 2021 1600zł.JPG

Iryna Depko

Tytuł: Z serii Figura

Technika: olej na płótnie

Wymiary: 70x100cm

cena wywoławcza 1600zł

1 Anastasiia Khoma Przebudzenie Demeter akryl na płótnie 60x60cm 2020 1000zł.jpg

Anastasiia Khoma

Tytuł: Przebudzenie Demeter

Technika: akryl na płótnie

Wymiary: 60x60cm

cena wywoławcza 1000zł

2 Abstrakcja 100x140 cm Barbara Soborak akryl na płotnie  1900zł.jpg

Barbara Soborak

Tytuł: Abstrakcja

Technika: akryl na płótnie

Wymiary: 100x140cm

cena wywoławcza 1900zł

uu.jpg

Filip Zbrzeźniak

Tytuł: Pomnik

Wymiary: 50x70cm

cena wywoławcza 300zł

10 Foryś Magazine Collage6, olej, spray na płótnie, 100x70cm, Ilona Foryś 1000zł.JPG

Ilona Foryś

Tytuł: Magazine Collage 6

Technika: Olej, spray na płótnie

Wymiary: 70x100cm

cena wywoławcza 1000zł

13 Kalaman PRZESTRZEŃ TWORZENIA 120x60 akryl na płótnie 1400zł.JPG

Iwona Kalaman

Tytuł: PRZESTRZEŃ TWORZENIA

Technika: akryl na płótnie

Wymiary: 120x60cm

cena wywoławcza 1400zł

17 Ilona woźniak spokój 8 2021 olej na płótnie 70x50 1000zł.jpg

Ilona Woźniak

Tytuł: Spokój 8

Technika: olej na płótnie

Wymiary: 70x50cm

cena wywoławcza 1000zł

18 Marta Ferenc Złota pajęczyna, 50x50, akryl, szlagmetal struktura, płynne złoto na płótn

Marta Ferenc

Tytuł: Złota pajęczyna

Technika: Akryl, szlagmetal struktura, płynne złoto na płótnie

Wymiary: 50x50cm

cena wywoławcza 800zł

808843_1b.jpg

Aleksandra Sukiennik Perz

Tytuł: Bez tytułu

Technika: Akryl i marker na płótnie

Wymiary: 70x100cm

cena wywoławcza 1200zł

27.JPG

Izabela Ro

Tytuł: Trzy kolory

Wymiary: 90x90cm

cena wywoławcza 800zł

36 Majorka akryl na płótnie, 40x50, werniksowany, sygn. L.d. Van Brussel 2022, cena 900zł.

Anna Van Brussel

Tytuł: Majorka

Technika: Akryl na płótnie

Wymiary: 50x40cm

cena wywoławcza 900zł

38 Przybysz wioleta 21x29.7_2010 250zł.jpg

Wioleta Przybysz

Tytuł: Las

Technika: Akwarela na papierze akwarelowym 200g

Wymiary: 21x29.7cm

cena wywoławcza 250zł

46 agnieszka Alpin Katharsis II, 100cm x 70cm, olej na płótnie, dyptyk, 2021 1000zł.jpg

Agnieszka Alpin

Tytuł: Katharsis II

Technika: Olej na płótnie

Wymiary:  dyptyk 2x50x70cm

cena wywoławcza 1000zł

3 Dariusz Górski W czasach republiki karton pastel olejna 50x70cm 500zł.jpg

Dariusz Górski

Tytuł: W czasach republiki

Wymiary: 50x70cm

cena wywoławcza 500zł

808849_1b.jpg

Anna Wywiał

Tytuł: Etna

Technika: Obraz wykonany z tkaniny jutowej naciągniętej na płycie HDF

Wymiary: 30x30cm

cena wywoławcza 600zł

49 Joanna Skowrońska Green farby akrylowe, złota porporina, tusze alkoholowe 50x80cm.jpg

Joanna Skowrońska

Tytuł: Green

Technika: Akryl, złota porporina, tusze alkoholowe na płótnie

Wymiary: 50x80cm

cena wywoławcza 900zł

9 ewa kosińska Kwiaty słońca 80x80 akryl plus technika własna 1900zł.jpg

Anna Ewa Kosińska

Tytuł: Kwiaty słońca

Technika: Akryl, technika własna na płótnie

Wymiary: 80x80cm

cena wywoławcza 1900zł

11 Foryś PUMA, olej, płótno, 80x70cm, Ilona Foryś, 2020 800zł.PNG

Ilona Foryś

Tytuł: Puma

Technika: olej na płótnie

Wymiary: 70x80cm

cena wywoławcza 800zł

14 Kalaman ŚWIT - 80x95  1100zł akryl na płotnie.JPG

Iwona Kalaman

Tytuł: Świt

Technika: akryl na płótnie

Wymiary:  80x95cm

cena wywoławcza 1100zł

20 Sysło Wschodzące słońce, akryl na płótnie 60x40, 2022 900zł.jpg

Łukasz Sysło

Tytuł: Wschodzące słońce

Technika: akryl na płótnie

Wymiary:  60x40cm

cena wywoławcza 900zł

21 Słonka Kaczor 3030 60x60cm akryl na płotnie 1000zl.jpg

Karolina Słonka-Kaczor

Tytuł: 3030

Technika: akryl na płótnie

Wymiary:  60x60cm

cena wywoławcza 1000zł

22 Szulborska Promienna olej na płótnie , 65x90 cm, rok 2022.jpg

Urszula Szulborska

Tytuł: Promienna

Technika: olej na płótnie

Wymiary:  65x90cm

cena wywoławcza 1200zł

24 Katarzyna Jastrzebska Honey 80x100cm oprawiony mixmedia głównie akryl na płótnie 1500zł

Katarzyna Jastrzębska

Tytuł: Honey

Technika: Mixmedia, głównie akryl na płótnie

Wymiary: 80x100cm

cena wywoławcza 1500zł

25 Irena depko Paris 60x50 olej na płótnie 2021 1200zł.JPG

Iryna Depko

Tytuł: Paris

Technika: Olej na płótnie

Wymiary: 60x50cm

cena wywoławcza 1200zł

28.JPG

Izabela Ro

Tytuł: Zabawa

Technika: Akryl, flamastry na płótnie

Wymiary: 90x90cm

cena wywoławcza 900zł

30 Wawrzynowicz Późny wieczór, olej na płótnie 60 cm X 90 cm 1000zł.jpg

Zofia Wawrzynowicz

Tytuł: Późny wieczór

Technika: olej na płótnie

Wymiary: 60x90cm

cena wywoławcza 1000zł

31 Wojnowski TEORIA OLASKIEJ ZIEMII 70X70 olejpłótno 1300zł.jpg

Damian Wojnowski

Tytuł: TEORIA PŁASKIEJ ZIEMII

Technika: olej na płótnie

Wymiary: 70x70cm

cena wywoławcza 1300zł

33 Woźniak z cyklu letnie emocje 2019 olej na płotnie 50x70cm 1000zł.jpg

Ilona Woźniak

Tytuł: Żabi uśmiech z cyklu Letnie emocje

Technika: olej na płótnie

Wymiary: 50x70cm

cena wywoławcza 1000zł

34 Szuryga Przedwiośnie 60x60cm 800zł olej na płotnie.jpg

Renata Szuryga

Tytuł: Przedwiośnie

Technika: olej na płótnie

Wymiary: 60x60cm

cena wywoławcza 800zł

37 Rafa koralowa, akryl na płótnie i pasta strukturalna , 50x60, werniksowany, sygn. P.d.

Anna Van Brussel

Tytuł: Rafa koralowa

Technika: Akryl na płótnie i pasta strukturalna

Wymiary: 60x50cm

cena wywoławcza 1000zł

39 Wioleta Przybysz Babie_lato 22.2 cm x 36.8 cm 250zł.jpg

Wioleta Przybysz

Tytuł: Babie lato

Technika: Olej na tekturze

Wymiary: 22.2 cm x 36.8cm

cena wywoławcza 250zł

40 Wilczerwska marta olej na płotnie 90x120cm 1000zł.jpeg

Marta Wilczewska

Tytuł: Bez tytułu

Technika: Olej na płótnie

Wymiary: 90x120cm

cena wywoławcza 1000zł

42 Monika Badziąg Cztery  70x70cm pouring 2022 600zł.jpg

Monika Badziąg

Tytuł: Cztery

Technika: Pouring na płótnie

Wymiary: 70x70cm

cena wywoławcza 800zł

808870_1b.jpg

Karolina Brzezińska

Tytuł: Magia

Technika: Akryl na płótnie

Wymiary: 60x80cm

cena wywoławcza 900zł

45 Agnieszka Alpin selfie w Helsinkach 130x100 2018 1300zł.jpg

Agnieszka Alpin

Tytuł: Selfie w Helsinkach

Technika: olej na płótnie

Wymiary: 130x100cm

cena wywoławcza 1300zł

808872_1b.jpg

Aleksandra Sukiennik Perz

Tytuł: Bez tytułu

Wymiary: 50x70cm

cena wywoławcza 1200zł