marzec wiosenna.jpg

Data aukcji: 22 marca 2022r., godz. 20:30

Licytacja odbywa się na portalu OneBid

ZLECENIA PRZYJMUJEMY

pod numerem tel.: +48 534 491 999
a także pod adresem email: info@kwadratart.pl

1 Barbara Soborak Woal obraz akrylowy na płótnie 70x100cm 1200zł.jpg

Barbara Soborak

Tytuł: Woal

Technika: Akryl na płótnie

Wymiary: 70x100cm

cena wywoławcza 1200zł

2 Dumne ostowate Szuryga olej na płótnie 60x60cm 2021 1000zł.jpg

Renata Szuryga

Tytuł: Dumne ostowate

Technika: Olej na płótnie

Wymiary: 60x60cm

cena wywoławcza 1000zł

3 David Razma Tbilisi olej an płótnie 100x80 2021 3000zł.jpg

Davit Razmadze

Tytuł: Tbilisi

Technika: Olej na płótnie

Wymiary: 100x80cm

cena wywoławcza 3000zł

4 Joanna Rudek,Do dendro, 90x90, olej, akryl na płótnie, 2022, 2000,-.jpg

Joanna Rudek

Tytuł: Do dendro

Technika: Olej, akryl na płótnie

Wymiary: 90x90cm

cena wywoławcza 2000zł

5 Irena Lawruszko Korozia i patyna VII_ akwaforta, akwatinta_ 100x70cm_2019_1000zł.jpg

Irena Lawruszko

Tytuł: Korozia i patyna VII

Technika: Akwaforta, akwatinta

Wymiary: 70x100cm

cena wywoławcza 1000zł

6 Rewolta Dariusz Górski 50x70cmpastele olejne na kartonie, oprawione 600zł.jpg

Dariusz Górski

Tytuł: Rewolta

Technika: Pastele olejne na kartonie

Wymiary: 50x70cm

cena wywoławcza 600zł

7 słonka kaczor LOS akryl na płótnie 60x100cm 1200zł.jpg

Karolina Słonka-Kaczor

Tytuł: LOS

Technika: Akryl na płótnie

Wymiary: 60x100cm

cena wywoławcza 1200zł

8 Lu akryl na płótnie 70x80cm 1500zł.jpg

Iwona Sacharz

Tytuł: Lu

Technika: Akryl na płótnie

Wymiary: 70x80cm

cena wywoławcza 1500zł

9 Wietrzycka Put out into deep water technika mieszana na płótnie 40x50cm 2020 400zł.jpeg

Joanna Wietrzycka

Tytuł: Put out into deep water

Technika: Technika mieszana na płótnie

Wymiary: 40x50cm

cena wywoławcza 400zł

10 Loutraki zachód słońca, akryl na płótnie sygn L.d Van Brussel 2021, 40x50 werniksowany,

Anna Van Brussel

Tytuł: Loutraki zachód słońca

Technika: Akryl na płótnie

Wymiary: 50x40cm

cena wywoławcza 900zł

11 Maja sadowska majewska Octopus z kolekcji Octopus z jednym okiem olej na płótnie 2021 7

Maja Majewska-Sadowska

Tytuł: Octopus z kolekcji Octopus z jednym okiem

Technika: Olej na płótnie

Wymiary: 70x100cm

cena wywoławcza 900zł

12 Agnieszka Giera Electric Charges akryl na płótnie 70 x 50 cm 1000zł.jpg

Agnieszka Giera

Tytuł: Electric Charges

Technika: Akryl na płótnie

Wymiary: 70x50cm

cena wywoławcza 1000zł

13 Badziąg Tańczące okręgi rok powstania  2022 wymiary 30x60cm technika  pouring 400zł.jpg

Monika Badziąg

Tytuł: Tańczące okręgi

Technika: Pouring

Wymiary: 60x30cm

cena wywoławcza 400zł

14 Ilona Woźniak Kwiaty z cyklu Letnie emocje 2020 r., olej, płótno, 50 x 70 cm 1000zł.JPG

Ilona Woźniak

Tytuł: Kwiaty z cyklu Letnie emocje

Technika: Olej na płótnie

Wymiary: 50x70cm

cena wywoławcza 1000zł

15 Paulina Lasek Melodia ogrodu akryl na płycie 70x50cm 500zł.jpg

Paulina Lasek

Tytuł: Melodia ogrodu

Technika: Akryl na płótnie

Wymiary: 70x50cm

cena wywoławcza 500zł

16 Khoma Nocturne II akryl na płótnie 50x70cm 2022 1000zł.JPG

Anastasiia Khoma

Tytuł: Nocturne II

Technika: Akryl na płótnie

Wymiary: 50x70cm

cena wywoławcza 1000zł

17 Szulborska Za parawanem farba akrylowa mazaki akrylowe  na płótnie 28x35 cm rok powstan

Urszula Szulborska

Tytuł: Za parawanem

Technika: Akryl mazaki akrylowe na płótnie

Wymiary: 28x35cm

cena wywoławcza 300zł

18 pomnik.jpg

Filip Zbrzeźniak

Tytuł: Pomnik

Technika: Plakat, limitowany wydruk w nakładzie 50szt.

Wymiary: 50x70cm

cena wywoławcza 300zł

19 Sofia Wróblewska  Samotność akryl na płótnie 65x81cm 800zł.jpeg

Sofia Wróblewska

Tytuł: Samotność

Technika: Akryl na płótnie

Wymiary: 65x81cm

cena wywoławcza 800zł

20  Kalaman Mak 80x60cm akryl na płotnie 2021 1000zł.JPG

Iwona Kalaman

Tytuł: Mak

Technika: Akryl na płótnie

Wymiary: 80x60cm

cena wywoławcza 1000zł

21 Krzysztof Batogowski bez tytułu  Akryl na płótnie 50x40 800zł.jpg

Krzysztof Batogowski

Tytuł: Bez tytułu

Technika: Akryl na płótnie

Wymiary: 40x50cm

cena wywoławcza 800zł

22 Leszczyńska Tulipany 81x100cm olej na płotnie 2020 1000zł.jpeg

Paulina Leszczyńska

Tytuł: Tulipany

Technika: Olej na płótnie

Wymiary: 81x100cm

cena wywoławcza 800zł

23 Galińska Diana Dłonie w kosmosie, Akryl na płótnie, 70x50, 2021 1000zł.jpg

Diana Galińska

Tytuł: Dłonie w kosmosie

Technika: Akryl na płótnie

Wymiary: 70x50cm

cena wywoławcza 1000zł

24 Marek Domaniecki church in stara białka olej i akryl na płycie z płotnem 50x40cm 600zł.

Marek Domaniecki

Tytuł: Church in Stara Białka

Technika: Olej i akryl na płycie z płótnem

Wymiary: 50x40cm

cena wywoławcza 800zł

25 Foryś Magazine Collage3 olej akryl na płótnie 162x97cm 2020 1500zł.JPG

Ilona Foryś

Tytuł: Magazine Collage 3

Wymiary: 162x97cm

cena wywoławcza 1500zł

26 Andrychowski krajobraz671_aquarel.jpg

Andrzej Andrychowski

Tytuł: krajobraz671_aquarel

Technika: Grafika cyfrowa drukowana w technice Giclee na płótnie

Wymiary: 70x70cm

cena wywoławcza 1000zł

27 Yana Makukh Nie jestem... (akryl na płótnie, 46x55, 2021) 1000zł.jpg

Yana Makukh

Tytuł:  Nie jestem…

Technika: Akryl na płótnie

Wymiary:  46x55cm

cena wywoławcza 1000zł

28 Gawron Hot dreams 70x100cm 2022.jpg

Dorota Gawron

Tytuł: Hot dreams

Technika: Akryl na płótnie

Wymiary: 70x100cm

cena wywoławcza 1000zł

29 Marzena Laura Mazurek  60x70 światło poranka olej cena 1000zł.jpg

Marzena Laura Mazurek

Tytuł: Światło poranka

Technika: Olej na płótnie

Wymiary: 60x70cm

cena wywoławcza 1000zł

30 Maciej Szczurek-Maksymiuk Patrz _ akryl i tusz na płótnie 70 x 40 _ 2021 700zł.jpg

Maciej Szczurek-Maksymiuk

Tytuł: Patrz

Technika: Akryl i tusz na płótnie

Wymiary: 70x40cm

cena wywoławcza 700zł

31 Marta Szota wcześniej Nowak W chmurach W chmurach Obraz akrylowy 80x60 700zł.jpg

Marta Szota

Tytuł: W chmurach

Technika: Akryl na płótnie

Wymiary: 80x60cm

cena wywoławcza 700zł

32 Wiesław Chaiński Studnia 50x70cm akryl na płótnie 1000zł.jpeg

Wiesław Chaiński

Tytuł: Studnia

Technika: Akryl na płótnie

Wymiary: 50x70cm

cena wywoławcza 1000zł

33 miasto.jpg

Filip Zbrzeźniak

Tytuł: Miasto

Wymiary: 50x70cm

cena wywoławcza 300zł

34 Szuryga Podlaskie klimaty  olejpłótno 40x40 cm 2021  cena 500 zł.jpg

Renata Szuryga

Tytuł: Podlaskie klimaty

Technika: Olej na płótnie

Wymiary: 40x40cm

cena wywoławcza 500zł

35 Marta Ferenc Przenikanie 50x50 akryl i szlagmetal na płótnie technika mieszana 800zł.jp

Marta Ferenc

Tytuł: Przenikanie

Technika: Akryl i szlagmetal na płótnie

Wymiary: 50x50cm

cena wywoławcza 800zł

36 Natalia Nasada-Wojtal Chociaż bym chodził ciemną doliną... 2022 olej na płótnie 65x50cm

Natalia Nasada-Wojtal

Tytuł: Chociaż bym chodził ciemną

Technika: Olej na płótnie

Wymiary: 65x50cm

cena wywoławcza 600zł

37 Szulborska Gdzie ta dziewczyna farba akrylowa mazaki akrylowe  na płótnie 28x35 cm rok

Urszula Szulborska

Tytuł: Gdzie ta dziewczyna

Wymiary: 28x35cm

cena wywoławcza 300zł

38 Agnieszka Giera, Interdimensional travel, akryl na plotnie, 50 x 70 cm 1000zł.jpg

Agnieszka Giera

Tytuł: Interdimensional travel

Technika: Akryl na płótnie

Wymiary: 50x70cm

cena wywoławcza 1000zł

39 Badziąg Bogactwo rok powstania 2022 wymiary 50x70cm technika  pouring 500zł.jpg

Monika Badziąg

Tytuł: Bogactwo

Technika: Pouring

Wymiary: 70x50cm

cena wywoławcza 500zł

40 David Razma The Flower olej na płotnie 100x80cm 2021 3000zł.jpg

Davit Razmadze

Tytuł: The Flower

Technika: Olej na płótnie

Wymiary: 100x80cm

cena wywoławcza 3000zł

Emilia Rusin

41 Emilia Rusin Z lotu ślimaka 120x40 olej na płycie 1000zł.jpg

Tytuł: Z lotu ślimaka

Technika: Olej na płycie

Wymiary: 120x40cm

cena wywoławcza 1000zł

42 Foryś Papuga olej płótno 70100cm 2022 1000z.JPG

Ilona Foryś

Tytuł: Papuga

Technika: Olej na płótnie

Wymiary: 100x70cm

cena wywoławcza 1000zł

43 Gabruś Maciej bez tytułu,100x70cm, olej na płótnie, 2021 1000zł.jpg

Maciej Gabruś

Tytuł: Bez tytułu

Technika: Olej na płótnie

Wymiary: 70x100cm

cena wywoławcza 1000zł

44 Ilona Woźniak Spokój 5  2021 olej płótno,  50 x 70 cm 1000zł.jpg

Ilona Woźniak

Tytuł: Spokój 5

Technika: Olej na płótnie

Wymiary: 70x50cm

cena wywoławcza 1000zł

45 Irena Lawruszko Anioł III_ akwaforta, akwatinta_ 100x70cm_2019_1000zł.jpg

Irena Lawruszko

Tytuł: Anioł III

Wymiary: 70x100cm

cena wywoławcza 1000zł

46 Joanna Rudek, Roho II, 80x80, aktyl na płótnie, 2019, 1000,-.jpg

Joanna Rudek

Tytuł: Roho II

Technika: Akryl na płótnie

Wymiary: 80x80cm

cena wywoławcza 1000zł

47 Karalay Karolina Cegielkowska_Ziarno prawdy_90x90_akryl na plotnie_2019 1000zł.jpg

Karolina Cegiełkowska

Tytuł: Ziarno prawdy

Technika: Akryl na płótnie

Wymiary: 90x90cm

cena wywoławcza 1000zł

48 Karina Góra Świt akryl na płotnie 50x70cm 2022 800zł.jpg

Karina Góra

Tytuł: Świt

Technika: Akryl na płótnie

Wymiary: 50x70cm

cena wywoławcza 800zł

49 Karolina musiał harlem river  akryl na płótnie, 115x75cm 1000zł.png

Karolina Maria Musiał

Tytuł: Harlem river

Technika: Akryl na płótnie

Wymiary: 115x75cm

cena wywoławcza 1000zł

50 Sofia Wróblewska  Neony akryl na płótnie 73x92 1000zł.jpeg

Sofia Wróblewska

Tytuł: Neony

Technika: Akryl na płótnie

Wymiary: 73x92cm

cena wywoławcza 1000zł

51 Andrychowski krajobraz244.jpg

Andrzej Andrychowski

Tytuł: Roho II

Wymiary: 70x70cm

cena wywoławcza 1000zł

52 Letnie kwiaty akryl na płótnie sygn L.d Van Brussel 2021 werniksowany 50x40 cena 900zł.

Anna Van Brussel

Tytuł: Letnie kwiaty

Technika: Akryl na płótnie

Wymiary: 40x50cm

cena wywoławcza 900zł

53 sad_ostateczny_1.jpg

Filip Zbrzeźniak

Tytuł: Sąd ostateczny

Wymiary: 50x70cm

cena wywoławcza 300zł

54 Żuraw  Dariusz Górski 50x70cmpastele olejne na kartonie, oprawione 600zł.JPG

Dariusz Górski

Tytuł: Żuraw

Wymiary: 50x70cm

cena wywoławcza 600zł

55 Marek Domaniecki Guardian Angel olej na płycie 70x80cm 800zł.jpg

Marek Domaniecki

Tytuł: Guardian Angel

Technika: Olej na płótnie

Wymiary: 70x80cm

cena wywoławcza 1000zł

56 Kalaman SIŁA 80-80 akryl na płótnie 2019 1000zł.JPG

Iwona Kalaman

Tytuł: Siła

Technika: Akryl na płótnie

Wymiary: 80x80cm

cena wywoławcza 1000zł

57 słonka kaczor Zalezności 70x100 akryl na płótnie 1000zł.jpg

Karolina Słonka-Kaczor

Tytuł: Zależności

Technika: Akryl na płótnie

Wymiary: 75x100cm

cena wywoławcza 1000zł

58 Olha Liubokhynets Narcyz akryl na płótnie 70x100 1200zł.JPG

Olha Liubokhynets

Tytuł: Narcyz

Technika: Akryl na płótnie

Wymiary: 70x100cm

cena wywoławcza 1200zł

59 Batogowski bez tytułu olej na płótnie 60x90cm 1200zł.jpg

Krzysztof Batogowski

Tytuł: Bez tytułu

Technika: Olej na płótnie

Wymiary: 60x90cm

cena wywoławcza 1200zł

60 Leszczyńska Różowa abstrakcja 80x80cm olej na płotnie 20022 1000zł.jpeg

Paulina Leszczyńska

Tytuł: Różowa abstrakcja

Technika: Olej na płótnie

Wymiary: 80x80cm

cena wywoławcza 1200zł

61 Diana Galińska Kwiatki, Akryl na tekturze, 70x50, 2022 1000zł.jpg

Diana Galińska

Tytuł: Kwiatki

Technika: Akryl na tekturze

Wymiary: 50x70cm

cena wywoławcza 1000zł