top of page
Splattered Paint
oryginal_pracownia.png

Czym jest sztuka? Generalnie sztuką jest wszystko co zmusza do przemyśleń, co wyzwala emocje. Zadaniem sztuki jest nauczać, bawić i wzruszać. Sztuka powinna uwalniać nas od stresu, sprawiać przyjemność, pełni przy tym także funkcje terapeutyczne. Sam akt tworzenia to sposób na oderwanie się od codzienności, podróż w głąb siebie, twórcze stymulowanie umysłu oraz rozwijanie warsztatu artystycznego. Twórczość artystyczna ma również ogromny wpływ na rozwój dzieci. Rozwija ich wrażliwość, pozytywnie wpływa na psychikę, kształtuje ich wrażliwość i rozumienie świata. Pozwala również uzewnętrzniać ich emocje. Buduje poczucie wartości.

Podobnie jest w przypadku samego obcowania z gotowym już dziełem. Sztuka ma ogromny wpływ nie tylko na nas  odbiorców, ale również na otoczenie w którym jest prezentowana. Podnosi wartość estetyczną miejsca w którym się znajduje, jest świetną inwestycją. Czym zatem jest sztuka? - według Leonarda da Vinci Sztuka jest królową wszystkich nauk przekazujących wiedzę wszystkim pokoleniom świata.

 

oryginal_pracownia.png
Puszki farby

WARSZTATY DLA DOROSŁYCH
 

Głównym celem takich spotkań jest dobra zabawa, poznanie nowych ciekawych ludzi, miło spędzony czas przy lampce wina. Ideą tych warsztatów jest przekonanie że malować może każdy. Warsztaty te dają olbrzymie możliwości osobom, które chcą spróbować swoich sił w malowaniu po raz pierwszy. Przedstawiamy podejście do sztuki z innej perspektywy. Bez presji i obaw o swoje umiejętności uświadamiając, że nie chodzi o efekt a o sam proces tworzenia. 

WARSZTATY DLA DZIECI
ROZWIŃ TALENT ARTYSTYCZNY SWOJEGO DZIECKA

Sztuka dla dziecka jest naturalnym sposobem wyrażania emocji i własnych przeżyć. Dzieci nie przedstawiają świata takim jaki jest. Pokazują go tak jak go widzą. 

Chcemy stworzyć miejsce przyjazne dla dzieci. Miejsce w którym odkryją swoje pasje jak również ciekawie spędzą czas. 

Malarstwo dzieci
Pędzle malarskie

IMPREZY, EVENTY, INNE...

Chcesz nietuzinkowo spędzić czas ze znajomymi?

Zorganizować przyjęcie urodzinowe z atrakcjami, wieczór panieński, imprezy integracyjne oraz inne wydarzenie?

Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i sugestie. 

bottom of page