top of page

Doradztwo/ kolekcje sztuki

Oferujemy wsparcie w zakupie dzieł sztuki i tworzeniu jej kolekcji.

Chcemy zwrócić uwagę na wpływ sztuki na wizerunek firmy. Naszym celem jest szerzenie przekonania o tym iż sztuka ma ogromy i pozytywny wpływ na ludzi którzy się nią otaczają, a sztuka eksponowana w biurze wpływa na kreatywność pracowników.

Oferujemy doradztwo na każdym etapie, pomagając dobrać właściwe dzieła: obrazy, grafiki czy rzeźby do wnętrz, działając w ścisłym porozumieniu z klientem.

Oferujemy pomoc przy aranżacji wnętrz mieszkalnych, biurowych oraz innych przestrzeni publicznych.

Dobieramy dzieła sztuki do wnętrza.

Kierujemy się przy tym zainteresowaniami nabywcy oraz w przypadku biur i miejsc pracy, profilem usług. Stworzymy wizualizację, przedstawimy różne propozycje. 

Pomagamy tworzyć kolekcję sztuki. 

Jako galeria współpracujemy z artystami prezentującymi bardzo szeroki wachlarz stylów co daje nam większą możliwość dobrania odpowiedniego dzieła sztuki do potrzeb klienta. Skupiamy się głównie na sztuce młodej. Pomagamy kolekcjonerom stawiać pierwsze kroki w środowisku artystycznym, jak również wyszukujemy dla nich konkretne nazwiska artystów czy tematykę dzieł.

7.jpg
4.jpg
office-interior-branding-mockups-1-2.jpg
q.jpg

Kolekcjonowanie sztuki może rozpocząć każdy, a my chcemy udowodnić że warto kolekcjonować sztukę i dobrze jest robić to z pełną świadomością. Chcemy być przewodnikiem po rynku sztuki oraz pomocą w inwestowaniu w sztukę współczesną. 

Zapraszamy do kontaktu: 

Radek +48 534 491 999

Iwona +48 533 222 525

 

info@kwadratart.pl

bottom of page